Co pysznego zjesz dzisiaj na śniadanie?

Z Felinowskiej
Wędzarni
Kiełbasa Krakowska Sucha

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 117g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Sucha Krakowska to produkt z najwyższej jakości mięsa wieprzowego charakteryzujący się extra wysuszeniem oraz wyjątkową kruchością.

 
Polędwiczka Delikatesowa W Ziołach

Wędlina bardzo krucha, niezwykle smaczna, znakomita zarówno jako element codziennych posiłków, jak i światecznych dań. Jej wyjątkowy nadają zioła, którymi jest obsypana.

Polędwica Delikatesowa

Wędzonka wieprzowa w siatce, wędzona na złotobrązowy kolor wyrabiana ze specjalnie wyselekcjonowanego schabu bez tłuszczu dzięki temu jest delikatna i krucha w konsystencji.

 
Szynka Wieluńska Z Lagi

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 120g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Najwyższej jakości szynka wieprzowa wędzona, surowa, długo dojrzewająca wyprodukowana z wyselekcjonowanych mięśni szynki wieprzowej, wędzona przy użyciu zrębków bukowo-olchowych. Produkt oparty na rodzinnej tradycji, a jedyna przyprawą jest sól.

Boczek Wieluński Z Lagi

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 112g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Boczek surowy wędzony wyprodukowany z najwyższej jakości boczku wieprzowego bez dodatku żadnych konserwantów.

 
Kiełbasa Chłopska

Kiełbasa wieprzowa wędzona, parzona. Wyprodukowana z chudego mięsa wieprzowego na bazie przypraw naturalnych bez konserwantów. Wyśmienita na gorąco.

Kiełbasa Felinowska

Kiełbasa wieprzowa wędzona parzona przyrządzona z wyselekcjonowanego mięsa w jelicie wieprzowym. Jest wyrabiana ręcznie bez dodatku konserwantów z dodatkiem naturalnych przypraw. Dzięki temu posiada niepowtarzalny smak, który przypomina czasy naszej młodości.

 
Kiełbasa Firmowa Z Felinowa

Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona parzona, wyprodukowana przy użyciu mięsa najwyższej jakości pochodzącego od lokalnych rolników. Idealna do podgrzania.

Kabanos Firmowy

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 136g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Klasyczne cienkie wieprzowe kabanosy, w jelicie baranim. Produkowane według tradycyjnej receptury nadającej im smak i aromat prawdziwej wiejskiej wędzarni.

 
Kiełbasa Myśliwska

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 110g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Wieprzowa kiełbasa podsuszana, która odznacza się kruchością i posiada wyraźny smak naturalnych przypraw.

WĘDZONKI
Boczek Wędzony Parzony

Znakomita wędzonka przygotowana z wyselekcjowanego chudego boczku, wędzona w tradycyjnej wędzarni opalanej drewnem olchowym. Dzięki temu posiada smak i zapach charakterystyczny dla wędlin wiejskich.

 
Golonka Felinowska

To produkt godny polecenia, przygotowanu z wysokiej jakości golonki wieprzowej bez kości. Dzięki zastosowanemu bukietowi przypraw golonka posiada wyrazisty smak, który zadowoli nie tylko smakoszy tego produktu. Golonkę wystarczy podgrzać około 10 min i otrzymujemy pyszny produkt. który będąc podgrzewany uwypukla swoje walory smakowe.

Polędwica Łososiowa

Surowa wędzonka wieprzowa, wyprodukowana z specjalnie selekcjowanego schabu o niepowtarzalnym, delikatnym smaku i niezwykłej kruchości.

 
Polędwica Sopocka

Najbardziej popularna w swojej kategorii wędzonka przygotowana ze schabu wieprzowego, wędzona i parzona. Znakomicie smakuje na kanapki, stół szwedzki jak również do przygotowania małych przekąsek (np. koreczków). Charakteryzuje się delikatnym smakiem i soczystością oraz bardzo niską zawartością tłuszczu. Jest szczególnie polecana dla dzieci, osób starszych i dbających o dietę.

Polędwica W Ziołach

Wędzonka z wyselekcjowanego, najwyższej jakości schabu wieprzowego obsypanego ziołami, które nadają mu wyborny smak, szczególnie polecana na kanapki.

 
Szynka Gotowana

Wyprodukowana z mięśni szynki wieprzowej. Znakomita szynka kanapkowa.

Schab Z Komina

Znakomita wędzonka przygotowana z wyselekcjowanego schabu wieprzowego. Posiada delikatna kruchą skórę o przepięknym ciemnym kolorze.

 
Szynka Felinowska

Najwyższej jakości szynka wieprzowa wyprodukowana z wyselekcjonowanych mięśni szynki wieprzowej z delikatnym dodatkiem tłuszczyku, który nadaje jej swojski smak. Jest niezwykle aromatyczna, odznacza się bardzo charakterystycznym smakiem, delikatnością i soczystością. Polecana dla osób lubiących tradycyjne polskie wędzonki.

Szynka Z Komina

Wędzonka wieprzowa przygotowywana z wyselekcjonowanych szynek, wędzona na ciemno brązowy kolor z dodatkiem aromatycznych przypraw.

 
Szynka Z Indyka

Najwyższej jakości szynka wykonana ze specjalnie wyselekcjowanego mięsa drobiowego z fileta indyka. Ma dellikatny drobiowy smak, produkt idealny na kanapki.

KIEŁBASY
Frankfurterki Pieczone

Kiełbaski wieprzowe średnio rozdrobnione, parzone, produkowane w jelicie baranim ze starannie wyselekcjowanego mięsa wieprzowego. Frankfurterki doskonale smakują na zimno i na ciepło, po podgrzaniu w gorącej wodzie.

 
Kiełbaski Delikatesowe

Cienkie kiełbaski w jelicie baranim, wyprodukowane z mięsa wieprzowego o wyraźnym smaku i aromacie naturalnego pieprzu i majeranku. Kiełbaski delikatesowe idealnie nadają się do gotowania, smażenia lub grillowania, mogą być również spożywane na zimno..

Kiełbasa Surowa Z Majerankiem

Znakomita biała kiełbasa, surowa w naturalnej osłonce. Specjalnie dobrany zestaw przypraw z delikatnie wyczuwalną nutą majeranku nadaje jej wyjątkowy smak. Produkt doakonały do spożycia na gorąco, po ugotowaniu lub upieczeniu..

 
Kiełbasa Biała Parzona

Tradycyjna wieprzowa kiełbasa biała, dobrze doprawiona z wyczuwalną nutą pieprzu. Idealna do żurku.

Kiełbasa Delikatesowa Z Szynki

Kiełbasa wieprzowa w jelicie niejadalnym wyprodukowana z najwyższej jakości mięśni szynki z mięsa świń pochodzących od lokalnych rolników. Produkt idealnie nadający się na kanapki, kusi swoim smakiem oraz naturalnym wędzeniem.

 
Kiełbasa Schabowa

Kiełbasa wieprzowa wędzona parzona, wyprodukowana ze specjalnie wyselekcjonowangeo, najwyższej jakości schabu. Bardzo dobrze doprawiona kiełbasa, szczególnie polecana do spożywania na zimno.

Kiełbasa Góralska

Najwyższej jakości kiełbasa wieprzowa, cienka w naturalnej osłonce. Produkt kruchy o intensywnym, lekko pikantnym smaku z wyraźnie wyczuwalnym aromatem wędzenia oraz zastosowanych przypraw. Wyśmienita na zmino.

 
Kiełbasa Staropolska

Kiełbasa wieprzowa wędzona,parzona bardzo aromatyczna, głównie za sprawą czosnku i przeprzu. Ma wyrazisty smak, jest delikatnie podsuszana na ciemny kolor.

Kiełbasa Krucha

Cienka kiełbasa wieprzowa, wędzona parzona bardzo krucha, idealna do łamania na zimno.

 
Kabanos Felinowski

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 115g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Wysokiej jakości wieprzowe kabanosy, z delikatnym posmakiem gałki muszkatałowej, delikatnie podsuszone w jelicie baranim.

Kiełbasa Parówkowa

Parówki wieprzowe lekko wędzone, parzone. Doskonałe na zimno i gorąco, smakują jak serdelki z dzieciństwa.

 
Kiełbasa Śląska

Doskonała kiełbasa wieprzowo-wołowa w osłonce naturalnej. Specjalnie dobrany zestaw przypraw oraz wędzenie nadaje jej wyjątkowy smak charakterystyczny dla kiełbasy śląskiej.

Kiełbasa Wiejska

Kiełbasa wieprzowo-wołowa wędzona, parzona w smaku wyczuwalne przyprawy szczególnie czosnek i pieprz. Najlepiej smakuje podana na gorąco po usmażeniu na patelni lub upieczeniu na grillu.

 
Kiełbasa Zwyczajna

Kiełbasa wieprzowo-wołowa w osłonce naturalnej, dobrze doprawiona, idealna do bigosu.

Parówki Z Cielęciną

Wysokiej jakości parówki z mięsa wieprzowego z dodatkiem cielęciny. Produkt polecany do spożywania zarówno "na zimno", jak i "na ciepło", doskonały do przygotowania hot-dogów.

WĘDLINY
KANAPKOWE
Czarne

Wędlina podrobowa, drobno rozdrobniona z mięsa wieprzowego, podrobów z dodatkiem bułki tartej, parzona w osłonce niejadalnej.

 
Karczek Pieczony

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 108g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Karczek wieprzowy pieczony w tradycyjny sposób, posypany mieszanką przypraw, smakuje jak tradycyjna domowa pieczeń. Świetnie nadaje się na obiad..

Łopatka Pieczona

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANI ZE 115g MIĘSA WIEPRZOWEGO.
Łopatka pieczona to wyrób wieprzowy pieczony w tradycyjny sposób, posypany mieszanką przypraw, smakuje jak tradycyjna domowa pieczeń. Świetnie nadaje się na obiad.

 
Schab Pieczony

100g PRODUKTU WYPRODUKOWANO ZE 120g MIĘSA WIEPRZOWEGO.Pieczeń wieprzowa przygotowana ze specjalnie wyselekcjonowanego schabu posypanego mieszanką najwyższej jakości przypraw, smakuje jak tradycyjny, domowy, pieczony schab. Idealny jako danie obiadowe.

Mielonka

Mielonka to wyrób wieprzowy charakteryzujący się delikatnym smakiem. Ścisła konsystencja ułatwia krojenie cienkich plastrów. Produkt doskonale sprawdza się jako podstawa codziennych kanapek.

 
Kiełbasa Szynkowa

Wędlina produkowana jest z najsmaczniejszych, grubo rozdrobnionych mięśni szynki wieprzowej pozbawionych okrywy tłuszczowej. Produkt wędzony i parzony. Szynkowa charakteryzuje się delikatnym smakiem z wyczuwalnym aromatem wędzenia. Zwięzła konsystencja pozwala bez trudu kroić ją w cienkie plastry. Polecana jest na kanapki, jako skłądnik sałatek oraz na pizzę.

Kiełbasa Żywiecka

Kiełbasa wieprzowa mocno podsuszana, jest bardzo dobrze doprawiona z wyczuwalną nutką pieprzu. Idealna na kanapki, bardzo dobrze się przechowuje.

 
Kiełbasa Krakowska

Najwyższej jakości wieprzowa krakowska wędzona parzona w osłonce niejadalnej o smaku charakterystycznym dla kiełbasy krakowskiej. Charakteryzuje się delikatnym wysuszeniem oraz wysoką mięsnością.

Polędwica Drobiowa

Produkt drobiowy z mięsa fileta indyczego, parzony o delikatnym drobiowym smaku.

 
Metka Cebulowa

Wyrób surowy produkowany z mięsa wieprzowego o delikatnym posmaku cebuli, wytwarzana w jelicie niejadalnym.

Mortadela

Bardzo delikatna gruba kiełbasa wieprzowa, idealna na kanapki.

WĘDLINY
PODROBOWE
Pasztet Złoty

Wieprzowy pasztet z delikatnym dodatkiem przypraw o łagodnym smaku. Dobrze się smaruje, idealny na kanapki.

 
Pasztet Pieczony

Zapiekany pasztet podrobowy o delikatnym smaku obsypany mieszanką suszonych warzyw. Wyrób pieczony w małych foremkach o wielkości 0,25kg. Idealny do smarowania.

Pasztet Z Żurawiną

Doskonały wieprzowy pasztet z wyselekcjonowanych mięs oraz podrobów. Starannie dobrany zestaw przypraw oraz dodatek naturalnej żurawiny nadają niepowtarzalny smak. Produkt znakomity jako element codziennych posiłków, jak i świątecznych dań.

 
Pasztet Z Indyka

Znakomity pasztet pieczony według tradycyjnej receptury z najlepszej jakości mięs z dodatkiem mięsa z indyka.Doskonały produkt na kanapki i przygotowania półmisków.

Pasztetowa

Tradycyjny wyrób podrobowy przygotowany z mięsa wieprzowego, dobrze dooprawiony. Charakteryzuje się dużą zawartością wątróbki, jego druga nazwa to wątrobianka. Idealny na kanapki, bardzo dobrze się smaruje.

 
Kaszanka

Wytwarzana z białej kaszy gryczanej charakterystycznej dla regionu łódzkiego, gdzie znajduje się nasz zakład. W jej skład oprócz kaszy wchodzą podroby szczególnie wątróbka pokrojona w kostkę w dużych ilościach. Naszą kaszankę charakteryzuje to, że jest bardzo dobrze doprawiona, doskonała na grilla, na ciepło, a także na zimno.

Kaszanka Gruba

Wytwarzana z białej kaszy gryczanej charakterystycznej dla regionu łódzkiego, gdzie znajduję się nasz zakład. W jej skład oprócz kaszy wchodzą podroby szczególnie wątróbka pokrojona w kostkę w dużych ilościach. Naszą kaszankę charakteryzuje to, że jest bardzo dobrze doprawiona, doskonała na grilla, na ciepło, a także na zimno.

 
Salceson

Tradycyjny wyrób podrobowy produkowany na bazie rodzinnych tradycji z bogatej kompozycji mięs wieprzowych, ozorkowych w osłonce naturalnej - żołądek co nadaje mu tradycyjny domowy smak. Wyrób bardzo dobrze doprawiony z wyraźną nutką czosnku.

SŁOIKOWE
Smalec Z Kiełbasą I Boczkiem

Jest świetnym uzupełnieniem dla stołów wiejskich i nie tylko. Może stanowić dodatkowe uzupełnienie dla stoisk z tradycyjnymi wyrobami wędliniarskimi, pieczywem, przetworami warzywnymi itp. Smakuje nieziemsko z prawdziwym chlebem i ogórkiem kwaszonym.

 
Przysmak Wiejski

To znakomita kiełbasa w słoiku doprawiona szczyptą naturalnych przypraw. Dobrze się smaruje, idealne na kanapki czy długie wyjazdy.

Pasztet Domowy

To typowy wieprzowy pasztet z mięsa i wątróbki, starannie dobrana mieszanka przypraw i użytych surowców sprawia, że jest niezwykle smaczny. Pasztet wieprzowy idealny do pieczywa, smarowny, doskonały przysmak do śniadania i kolacji.

 
Przysmak Gospodarza

To znakomita kiełbasa w słoiku doprawiona szczyptą naturalnych przypraw. Dobrze się smaruje, idealna na kanapki czy długie wyjazdy.

Przysmak Pana Jacka

Przysmak produkowany z najwyższej jakości mięsa wieprzowego krojonego, zamknięte w słoiku. Jego bukiet smakowy oparty jest na tradycyjnych recepturach z dodatkiem szczypty rodzinnych tajemnic producenta.